Setaş ve Sciessent Yeni Bir Ortaklıkla Güçlerini Birleştirdi

Setaş, çevre sağlığını koruma ve destekleme konusundaki taahhütünün bir parçası olarak, Sciessent’in Agion antimikrobiyal ürünlerini kendi performans kimyasalları portföyü ile birleştirerek yeni bir iş ortaklığına adım atıyor.

Setaş ve Sciessent Yeni Bir Ortaklıkla Güçlerini Birleştirdi

Tarih: 09 Haziran 2020

Agion® Antimikrobiyal, gümüş, bakır ve çinko aktif bileşenlerinin kontrollü bir şekilde salındığı benzersiz bir özelliğine sahiptir. Bu, Agion'un diğer antimikrobiyal ürünlere kıyasla eşi görülmemiş bir dayanıklılık sunmasını sağlar. Aynı teknolojiyle tıbbi cihazlar ve su filtrasyon sistemleri gibi kritik uygulamalarda da güvenilir sonuçlar alınmaktadır.

Setaş hakkında:

Setaş, 1966 yılında renk bilgisi ile yola çıkarak kurulmuş bir boya ve kimyasal üretim şirketidir. Tekstil endüstrisi için boyarmadde ve kimyasal madde üretimi ile faaliyetlerine başlamış, kağıt, plastik ve metal endüstrisi için boyarmaddeler, kimyasallar ve özel efektler üreterek ürün yelpazesini genişletmiştir. Markaların ve üreticilerin ekolojik ve performans kriterlerine uygun olarak sürekli iyileştirme prensibi ile hareket eden yenilikçi ürünlerle müşterilerine çözüm ortağı olan Setaş, çevreye ve insan sağlığına zararı en aza indirmek için gerekli yatırımları yapmakta ve bu konularda ulusal ve uluslararası standartları uygulamaktadır.

Sciessent hakkında:

Sciessent, 2011 yılında Agion Technologies Inc.’in üst yönetim ekibi tarafından kuruldu. Amaçları tıbbi cihazlar, içme suyu ve tekstil uygulamaları yoluyla insanların yaşamlarına fayda sağlayan ve iyileştiren sürdürülebilir teknolojiler sağlamaktır. Marka vaadi her zaman yenilikçi olmak, mevcut çözümleri için uygulama alanını genişletmek ve tamamlayıcı teknolojilerle entegrasyonunu sağlamaktır. Sciessent, müşterilerin ürünlerinin değerini artıran özelleştirilmiş antimikrobiyal çözümlerin lider tedarikçisidir.

Setaş Medya İletişim:
Fabrika
Organize Sanayi Bölgesi
Karaağaç Mah. 9.Sok. No:3
59520
Kapaklı, TEKİRDAĞ
+90 (282) 758 18 23
setas@setas.com.tr

Paylaş

Popüler Haberler

  • Anasayfa
  • Haberler
  • Setaş ve Sciessent Yeni Bir Ortaklıkla Güçlerini Birleştirdi